ŠOK ZA ŠKOFJOTE: Na poti v Maribor doživeli nesrečo

Trinajsti krog 1. SFL je bil srečen za Litijo, Benedikt Avtodele Džauš in KMN Oplast Kobarid, ki so zabeležili zmage. Srečo v nesreči so imeli tudi igralci KMN Bronx Škofij, ki so na poti v Maribor doživeli prometno nesrečo, a jo odnesli brez težjih poškodb. Kljub temu je bilo srečanje odpovedano in prestavljeno na prihodnji termin.

Vodilna Litija je hitro povedla 3:0, na koncu pa s 5:3 porazila Sevnico. Z dvema zadetkoma se je izkazal Alen Fetić.

Benedikt Avtodeli Džauš je vrnil milo za drago Vrhničanom in na krilih treh golov Bojana Klemenčiča prišel do tretje zmage v sezoni. Z novimi tremi točkami je Benedikt za točko prehitel Siliko Rem Power, ki je padel na 8. pozicijo. KMN Oplast Kobarid je ob polčasu vodil 5:1, a je moral potem v zadnjih osmih minutah z dvema goloma potrditi zmago v Ivančni Gorici, na koncu je bilo 7:4.

* Izidi, 13. krog:

- petek, 8. december:
FC Litija - KMN Sevnica 5:3 (2:0)
1:0 Fetić (15./6m), 2:0 Duščak (19.), 3:0 Jelić (28.), 3:1 Krnc (31.), 3:2 Račič (37.), 4:2 Fetić (37.), 5:2 Totošković (39.), 5:3 Škorić (40.)

Siliko Rem Power - Benedikt Avtodeli Džauš 2:4 (0:3)
0:1 Klemenčič (6.), 0:2 Klemenčič (6.), 0:3 Klemenčič (16.), 1:3 Jereb (26.), 1:4 Klemenčič (35.), 2:4 Jereb (37.)

FC Ivančna Gorica - KMN Oplast Kobarid 4:7 (1:5)
0:1 Sovdat (5.), 1:1 Čož (7.), 1:2 Kos (10.), 1:3 Širok (15.), 1:4 Kravanja (15.), 1:5 Širok (18.), 2:5 Pešec (21.), 3:5 Čož (31.), 4:5 Ostanek (32.), 4:6 Širok (34.), 4:7 Sovdat (40.)

FutureNet Maribor - KMN Bronx Škofije (prestavljeno)

GO ŠKOFJOTI!!!!!!!!!! |  11 .12. 2017 ob  09: 34
Navekevekovamen.
@Frodo |  09 .12. 2017 ob  10: 13
Ma si pameten, dej sleci se in gol/nag teci po Škofijah. Ne se sekirat več kot 20 ne bo vedelo za to. Pazi, da ne doživiš šok, ko boš ti ali kdo od tvojih, sploh pa v takem vremenu udeležen v nesreči. To ni moja želja, samo opozorilo.

Verjetno Škofije in škofjoti niso poznani po frodotih ampak po športnikih in Bronx je že desetletja eden od promotorjev Škofij.