TIGRI IZSILILI PODALJŠEK: Na koncu boljši gostitelji

Košarkarji Sixt Primorske so v tekmi 13. kroga lige Aba2 po podaljšku izgubili proti Borcu s 75:78 (14:19, 25:32, 45:54, 63:63).

Obračun ekip zgornjega dela lestvice - ekipi sta po 12. krogih zbrali 21 točk, zabeležili sta po devet zmag - je na koncu pripadel Borcu. Prednost je počasi večal, z najvišjo razliko je vodil v zadnji četrtini (59:45), vendar je Sixt v zadnjih minutah našel moči in ujel tekmece. Enajst sekund pred iztekom igralnega časa je Nebojša Joksimovič zadel za 63:63 in izsilil podaljšek. Toda v njem so bili boljši gostitelji.

Prvi strelec tekme je bil igralec Sixta Marijan Čakarun s 27 točkami.

Sixt bo v 14. krogu lige Aba2 igral v nedeljo, 21. januarja, proti Teodo Tivatu.

drvarič |  11 .01. 2018 ob  11: 06
katastrofa od igre in igralcev,eneg pošteneg nimajo v ekipi da zna zadet,ta kosi ni niti za šolsko ekipo.ekipa borca ni videti bog zna kakšna ekipa,napak kolk češ,ma kaj če koper naredi trikrat več,kako boš zmagal z igralci kateri rabe deset žog za eno trojko