V derbiju so si mladinci in kadeti razdelili točke

Včeraj so koprski kadeti in mladinci remizirali z Novogoričani.

V vnaprej odigrani tekmi 24. kroga prve kadetske nogometne lige so varovanci Nedžada Okčiča včeraj gostovali v Novi Gorici in osvojili točko. Domače je v sedmi minuti v vodstvo popeljal Matija Božič, na 1:1 pa je v 76. minuti izenačil Matic Paljk in s tem postavil končni izid derbija. Koprčani na lestvici še naprej ostajajo drugi. Pred tretjeuvrščenimi Goričani imajo deset točk, prvouvrščenim Domžalam pa s točko zaostanka še naprej dihajo za ovratnik.

Z delitvijo točk se je končal tudi dvoboj mladinskih vrst. V tem so Novogoričani povedli že v drugi minuti, ko je zadel Džuzdanovič. Koprčani so vseskozi lovili zaostanek, zadeti pa jim je uspelo šele v tretji minuti podaljška, ko je izenačil Patrik Posavac. Varovanci Igorja Benedejčiča tako ohranjajo vodstvo na ligaški lestvici, na kateri so s točko zaostanka drugi prav mladinci Hita Gorice.