Novembra lani smo mediji na pobudo policije objavili fotografijo domnevne osumljenke, ki so jo iskali zaradi domnevne tatvine na bankomatu v Piranu. V postopku pa so ugotovili, da gre zaradi časovne napake na videonadzornem sistemu bankomata za napačno osebo.
Piran: policisti iskali napačno osumljenko
Piran
11. novembra lani je policija z namenom ugotovitve identitete osumljenke tatvine na bankomatu v Piranu medijem poslala fotografijo, na kateri pa se je zaradi napake na videonadzornem sistemu bankomata znašla napačna oseba.
Ženska s fotografije je kasneje sama prišla na policijsko postajo, v nadaljnjem postopku zbiranja obvestil in dokazov pa piranski policisti niso potrdili razlogov za sum, da bi prav ta oseba 27. julija 2013 izvršila kaznivo dejanje tatvine denarja na bankomatu v Piranu. Policija je zato na Okrožno državno sodišče v Kopru podala kazensko ovadbo zoper neznanega storilca.
Tombola |
11 .02. 2014 ob 23: 54
0
To je enako temu kot bi zadela tombolo. Vse kar ma za storit je to, da se oglasi z listkom na pravem mestu.
OJOJ,vsi,ki smo gledali to dekle in premlevali o njej kot tatici zaradi fotografije po internetu in tistih,ki so to zahtevali?! Mati božja,jaz bi jih stožil na evropskem sodišču za odškodnino!
Lastnik bančnega avtomata je kriv, de facto in ta bi moral nositi vse posledice.
bi v državi, kjer pravni sistem res deluje, ne tako kot v Sloveniji, oškodovanka s tožbo iztržila lepe šolde, tu, v SLO, pa se bo morala zadovoljiti z opravičilom, če sploh!!!
Regional priporoča
Zadnje iz goriške
Več kronike
NA ŠKOFIJAH ZASEGLI ŠE ENO POŠILJKO: Morski ježki so bili najverjetneje namenjeni gostincem
T.K.
-
včeraj ob 14:44
POOSTREN NADZOR AVTOBUSOV IN TOVORNJAKOV NA PRIMORKI: Takšne kršitve so bile ugotovljene
M.U.
-
včeraj ob 12:41
NA GORIŠKEM 'PRESTREGEL' IZGUBLJENO POŠILJKO: S tal pobral več kosov mesa in se odpeljal v neznano
N.J.
-
20.2.2025 ob 15:00
ZA 20 TISOČAKOV ŠKODE: Med požarom dveh vozil v Bertokih ukradli registrski tablici
N.J.
-
20.2.2025 ob 13:40
Več trendov
Novo iz Slovenije
OSKRBNINE V DOMOVIH DRAŽJE ZA 0,7 ODSTOTKA: Sredstva za dvig plač zaposlenih iz proračuna
T.K.
-
včeraj ob 14:03
ODGOVOR TONINA NA SPOR Z SDS: Oblikoval je svojo nacionalno delegacijo v skupini EPP
A.S.
-
včeraj ob 11:53