Dan pred napovedano otvoritvijo mega nakupovalnega središča ob Ikei v Vilešu so se lastniki odločili, da otvoritev prestavijo za dva tedna, poroča tržaški Il Piccolo.
Upravitelji centra so sporočili, da jim je kljub pospešenim ritmom zmanjkalo časa za pravočasno odprtje. Razlog naj bi bil birokratske narave, saj majhni občinski urad v Vilešu ni zmogel pravočasno izdati vseh potrebnih dovoljenj za odprtje.
Odprtje so tako prestavili na 5. december.
Nov nakupovalni center se razteza na 90.000 kvadratnih metrih površine. V njem je 170 trgovin, od tega 12 večjih in eno živilska prodajalna. Premore tudi 26 gostinskih lokalov ter kino s sedmimi dvoranami.
Zakaj niso v Kopru tega naredili, ker mi bi tudi rabili vec trgovskih centrov za se sprehajati, ker se nam ne da iti v Italijo ali Ljubljano, saj to je kot zabaviscni park z zastonj vstopnino. Vprasanje, kdaj bodo zaracunali se vstopnino za vstop v trgovino, saj kdor ne bo imel denarja ne bo imel vstopa v trgovino.
Regional priporoča
Zadnje iz goriške
Več kronike
NA ŠKOFIJAH ZASEGLI ŠE ENO POŠILJKO: Morski ježki so bili najverjetneje namenjeni gostincem
T.K.
-
21.2.2025 ob 14:44
POOSTREN NADZOR AVTOBUSOV IN TOVORNJAKOV NA PRIMORKI: Takšne kršitve so bile ugotovljene
M.U.
-
21.2.2025 ob 12:41
PRI FERNETIČNIH S TOVORNJAKOM PO AVTOCESTI V NAPAČNO SMER: Policisti ga niso izsledili, so ga pa kamere
T.K.
-
21.2.2025 ob 12:35
NA GORIŠKEM 'PRESTREGEL' IZGUBLJENO POŠILJKO: S tal pobral več kosov mesa in se odpeljal v neznano
N.J.
-
20.2.2025 ob 15:00
ZA 20 TISOČAKOV ŠKODE: Med požarom dveh vozil v Bertokih ukradli registrski tablici
N.J.
-
20.2.2025 ob 13:40
Več trendov
Novo iz Slovenije
IZKOPAVANJA V AJDOVIŠČINI PRINESLA VEČ PRESENEČENJ: Kaj vse so odkrili? (FOTO)
N.J.
-
danes ob 09:51
DRŽAVE Z NAJNIŽJIMI IN NAJVIŠJIMI MINIMALNIMI PLAČAMI V EU: Slovenija na sedmem mestu
N.J.
-
danes ob 08:54
NIKA PREVC JE BILA VELIKEMU IZZIVU VEČ KOT KOS: Petič zapored do zmage! (FOTO)
N.J.
-
včeraj ob 17:46
OSKRBNINE V DOMOVIH DRAŽJE ZA 0,7 ODSTOTKA: Sredstva za dvig plač zaposlenih iz proračuna
T.K.
-
21.2.2025 ob 14:03
ena prednost teh trgovskih centrov