Nekdanji kapetan angleške reprezentance Rio Ferdinand se bo prihodnje leto udeležil nogometnega svetovnega prvenstva v Braziliji, vendar pa ne kot član angleške izbrane vrste, temveč kot strokovni so-komentator britanske televizijske mreže BBC.
Rio Ferdinand vendarle gre na SP, a le kot so-komentator
Ferdinand, ki je za reprezentanco zbral 81 nastopov med letoma 1997 in 2011 ter za Anglijo zaigral na dveh svetovnih prvenstvih leta 2002 in 2006, se bo tokrat preizkusil v povsem drugačni vlogi, ne kot aktivni igralec na igrišču, temveč kot strokovni svetovalec poročevalske ekipe, ko bo gledalce BBC z mnenji in analizami iz studia ter poročili s terena zalagal z analizami tekem ter razkrivanjem vseh tančic ozadij največjega nogometnega turnirja na svetu.
Branilec Manchester Uniteda se bo pridružil poročevalski in komentatorski ekipi BBC, ki se bo iz studia dnevno javljala z novicami in poročili iz Brazilije in v kateri so še trije nekdanji reprezentanti Gary Lineker, Alan Shearer in Phil Neville.
Regional priporoča
Zadnje iz goriške
Več kronike
NA ŠKOFIJAH ZASEGLI ŠE ENO POŠILJKO: Morski ježki so bili najverjetneje namenjeni gostincem
T.K.
-
21.2.2025 ob 14:44
POOSTREN NADZOR AVTOBUSOV IN TOVORNJAKOV NA PRIMORKI: Takšne kršitve so bile ugotovljene
M.U.
-
21.2.2025 ob 12:41
PRI FERNETIČNIH S TOVORNJAKOM PO AVTOCESTI V NAPAČNO SMER: Policisti ga niso izsledili, so ga pa kamere
T.K.
-
21.2.2025 ob 12:35
NA GORIŠKEM 'PRESTREGEL' IZGUBLJENO POŠILJKO: S tal pobral več kosov mesa in se odpeljal v neznano
N.J.
-
20.2.2025 ob 15:00
ZA 20 TISOČAKOV ŠKODE: Med požarom dveh vozil v Bertokih ukradli registrski tablici
N.J.
-
20.2.2025 ob 13:40
Več trendov
Novo iz Slovenije
NIKA PREVC JE BILA VELIKEMU IZZIVU VEČ KOT KOS: Petič zapored do zmage! (FOTO)
N.J.
-
včeraj ob 17:46
OSKRBNINE V DOMOVIH DRAŽJE ZA 0,7 ODSTOTKA: Sredstva za dvig plač zaposlenih iz proračuna
T.K.
-
21.2.2025 ob 14:03
PO OČITKIH O NAGOVARJANJU MLADOLETNIKA K SPOLNOSTI ODSTOPIL: Matej Zorko ne bo več župan Dornave
A.P.
-
21.2.2025 ob 13:14
ODGOVOR TONINA NA SPOR Z SDS: Oblikoval je svojo nacionalno delegacijo v skupini EPP
A.S.
-
21.2.2025 ob 11:53