Megan Fox je nedavno na svojem Instagram profilu delila zgodbo, ki je sprožila razpravo. Povezava, s katero se zbira 27 tisoč evrov za zdravljenje očeta njene prijateljice, ki se bori z rakom na trebušni slinavki, je povzročila odzive podpore kot tudi nemalo kritik.
MEGAN FOX PROSI ZA DENARNO POMOČ: Oče njene prijateljice je zelo bolan (FOTO)
Svet
Foxova je svojim sledilcem posredovala zgodbo o Brittney Boyce, strokovnjakinji za nohte, ki je prosila za finančno pomoč pri kritju stroškov zdravljenja svojega očeta. Poudarek je na boju proti rakavim obolenjem, s katerim se družina sooča. Kljub nameri ozaveščanja in solidarnosti pa so se pojavili negativni komentarji, saj so mnogi dvomili o razlogih za zbiranje sredstev prek družbenih omrežij ter izrazili mnenje, da bi morala biti Foxova tista, ki bi prispevala za zdravljenje.
V odzivu na te komentarje je Foxova pojasnila, da je želela s pomočjo svojega prepoznavnega vpliva na družbenih omrežjih osvetliti to zdravstveno stisko. Poudarila, je, da ni skopuhinja in da je njena namera dobrosrčna.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz sveta
Zadnje iz goriške
Več kronike
NA ŠKOFIJAH ZASEGLI ŠE ENO POŠILJKO: Morski ježki so bili najverjetneje namenjeni gostincem
T.K.
-
21.2.2025 ob 14:44
POOSTREN NADZOR AVTOBUSOV IN TOVORNJAKOV NA PRIMORKI: Takšne kršitve so bile ugotovljene
M.U.
-
21.2.2025 ob 12:41
PRI FERNETIČNIH S TOVORNJAKOM PO AVTOCESTI V NAPAČNO SMER: Policisti ga niso izsledili, so ga pa kamere
T.K.
-
21.2.2025 ob 12:35
NA GORIŠKEM 'PRESTREGEL' IZGUBLJENO POŠILJKO: S tal pobral več kosov mesa in se odpeljal v neznano
N.J.
-
20.2.2025 ob 15:00
ZA 20 TISOČAKOV ŠKODE: Med požarom dveh vozil v Bertokih ukradli registrski tablici
N.J.
-
20.2.2025 ob 13:40
Več trendov
Novo iz Slovenije
DRŽAVE Z NAJNIŽJIMI IN NAJVIŠJIMI MINIMALNIMI PLAČAMI V EU: Slovenija na sedmem mestu
N.J.
-
danes ob 08:54
NIKA PREVC JE BILA VELIKEMU IZZIVU VEČ KOT KOS: Petič zapored do zmage! (FOTO)
N.J.
-
včeraj ob 17:46
OSKRBNINE V DOMOVIH DRAŽJE ZA 0,7 ODSTOTKA: Sredstva za dvig plač zaposlenih iz proračuna
T.K.
-
21.2.2025 ob 14:03