Na primorski avtocesti od Unca proti Logatcu se je na prehitevalnem pasu zgodilo naletno trčenje, v katerem je bilo udeleženih sedem vozil. Zaradi nesreče sta zaprta prehitevalni in vozni pas, nastal je daljši zastoj. Zamuda traja približno pol ure. Za osebna vozila je možen obvoz po regionalni cesti Postojna–Logatec.
NA PRIMORKI TRČILO SEDEM VOZIL: Nastal je daljši zastoj
Slovenija
Fotografija je simbolne narave.
Na primorski avtocesti od Unca proti Logatcu se je na prehitevalnem pasu zgodilo naletno trčenje, zaprta sta prehitevalni in vozni pas, nastal je daljši zastoj. Iz Policijske uprave (PU) Ljubljana so sporočili, da gre za več ločenih trčenj, v katerih je po do sedaj zbranih obvestilih nastala zgolj materialna škoda.
Kot poroča promet.si, so posledice prometne nesreče za priključkom Unec proti Ljubljani odstranili. Ostal je zastoj, zamuda približno 30 minut. Za osebna vozila možen obvoz po regionalni cesti Razdrto - Postojna - Unec, kjer pa tudi nastajajo zastoji na posameznih odsekih.
Komentiraj
Regional priporoča
Novo iz Slovenije
Zadnje iz goriške
Več kronike
NA ŠKOFIJAH ZASEGLI ŠE ENO POŠILJKO: Morski ježki so bili najverjetneje namenjeni gostincem
T.K.
-
včeraj ob 14:44
POOSTREN NADZOR AVTOBUSOV IN TOVORNJAKOV NA PRIMORKI: Takšne kršitve so bile ugotovljene
M.U.
-
včeraj ob 12:41
NA GORIŠKEM 'PRESTREGEL' IZGUBLJENO POŠILJKO: S tal pobral več kosov mesa in se odpeljal v neznano
N.J.
-
20.2.2025 ob 15:00
ZA 20 TISOČAKOV ŠKODE: Med požarom dveh vozil v Bertokih ukradli registrski tablici
N.J.
-
20.2.2025 ob 13:40