Na Policijski upravi (PU) Maribor so včeraj potrdili, da so prejeli tri prijave domnevnih kršitev javnega reda in miru, ki naj bi se nanašale na istega moškega. Ta naj bi z masko in domnevno ostrim predmetom hodil od vrat do vrat in prosil za denar. Policisti so ga že izsledili ter mu v prekrškovnem postopku zasegli masko in imitacijo noža.
IZSLEDILI MOŠKEGA, KI JE STRAŠIL KRAJANE: Policija zasegla masko in nož
Kronika
V nadaljevanju bodo na Okrajno sodišče v Mariboru podali obdolžilni predlog v zvezi s kršitvijo javnega reda in miru.
V dveh naznanjenih primerih naj bi moški z masko in domnevno ostrim predmetom hodil od vrat do vrat in prosil za denar, v tretjem primeru pa z masko na obrazu in predmetom pristopil do mladoletne osebe, so pojasnili na PU Maribor.
Na pojav moškega, ki naj bi hodil od hiše do hiše z gumijasto masko s krvavim motivom na glavi in plastičnim nožem v roki, je v zadnjih dneh opozarjalo več zapisov na družbenih omrežjih. Med drugim so ga opazili v kraju Apače na Dravskem polju, na Ptuju, Vidmu, Hajdini, v Markovcih in Kidričevem.
Komentiraj
Regional priporoča
Več kronike
NA ŠKOFIJAH ZASEGLI ŠE ENO POŠILJKO: Morski ježki so bili najverjetneje namenjeni gostincem
T.K.
-
21.2.2025 ob 14:44
POOSTREN NADZOR AVTOBUSOV IN TOVORNJAKOV NA PRIMORKI: Takšne kršitve so bile ugotovljene
M.U.
-
21.2.2025 ob 12:41
PRI FERNETIČNIH S TOVORNJAKOM PO AVTOCESTI V NAPAČNO SMER: Policisti ga niso izsledili, so ga pa kamere
T.K.
-
21.2.2025 ob 12:35
NA GORIŠKEM 'PRESTREGEL' IZGUBLJENO POŠILJKO: S tal pobral več kosov mesa in se odpeljal v neznano
N.J.
-
20.2.2025 ob 15:00
ZA 20 TISOČAKOV ŠKODE: Med požarom dveh vozil v Bertokih ukradli registrski tablici
N.J.
-
20.2.2025 ob 13:40
Zadnje iz goriške
Novo iz Slovenije
DRŽAVE Z NAJNIŽJIMI IN NAJVIŠJIMI MINIMALNIMI PLAČAMI V EU: Slovenija na sedmem mestu
N.J.
-
danes ob 08:54
NIKA PREVC JE BILA VELIKEMU IZZIVU VEČ KOT KOS: Petič zapored do zmage! (FOTO)
N.J.
-
včeraj ob 17:46
OSKRBNINE V DOMOVIH DRAŽJE ZA 0,7 ODSTOTKA: Sredstva za dvig plač zaposlenih iz proračuna
T.K.
-
21.2.2025 ob 14:03